sluit

Stuur door

NB: De ingevoerde informatie wordt NIET door ons bewaard voor commerciële doeleinden, maar uitsluitend gebruikt voor het versturen van dit mailtje.

Aan de slag met IPB

Integraal Personeelsbeleid omvat vele aspecten. Naast het werken met Persoonlijk Ontwikkelings Plannen (POP) of competenties, maken ook onderwerpen als het voeren van een 'leeftijdsbewust beleid', werving en selectie van nieuw personeel, hoe om te gaan met beloning en arbeidsvoorwaarden, onderdeel uit van het personeelsbeleid.

IPB op basis van het HR model Investors in people
De adviseurs van de CED groep gaan samen met u aan de slag met het Integraal Personeelsbeleid. Daarbij wordt niet alleen de huidige situatie in kaart gebracht, maar ook de door u gewenste situatie en de weg die daartussen ligt. De adviseurs begeleiden op systematische wijze een uiterst nauwkeurige schooldiagnose van het IPB. De vervolgstappen worden geconcretiseerd in actieplannen en procesbegeleiding.

Schematisch weergeven
Om voor u de mogelijkheden van IPB duidelijk weer te geven, ontwikkelde de CED-Groep een 'bolletjesschema' waarin alle mogelijk facetten van IPB staan opgenomen. Klik hier voor het schema.

Meer informatie?
Voor meer informatie over de aanpak van het Integraal Personeels Beleid kunt u contact opnemen met Peter Tetteroo, p.tetteroo@cedgroep.nl, 010 4071 599.

Lees het artikel De Plevier in Hoogvliet werkt aan integraal personeelsbeleid uit ons relatiemagazine KlasseApart.

    

Direct contact

Peter Tetteroo Innovatie- en organisatieadviseur