sluit

Stuur door

NB: De ingevoerde informatie wordt NIET door ons bewaard voor commerciële doeleinden, maar uitsluitend gebruikt voor het versturen van dit mailtje.

Onderwijsassistent, gedragscompetent (S4500)

Voor wie is de cursus bedoeld ?
Onderwijsassistenten in het basisonderwijs die geconfronteerd worden met werkhoudings- en gedragsproblemen bij leerlingen.

Direct inschrijven (svp gewenste cursusdata en plaats aangeven in het veld opmerkingen)

Waar gaat het over ?
De onderwijsassistenten hebben hun intrede gedaan in de scholen. Steeds vaker zien wij dat zij geconfronteerd worden met werkhoudings- en gedragsproblemen bij leerlingen. In de cursus gaan we in op de normaal verlopende ontwikkeling van kinderen. Vervolgens komt een aantal veel voorkomende werkhoudings- en gedragsproblemen aan de orde:

  • faalangst;
  • motivatieproblemen;
  • brutaal en opstandig gedrag;
  • stil en teruggetrokken gedrag.

De cursus is concreet van opzet met een beperkte hoeveelheid aan theorie. Tijdens de bijeenkomsten wordt tijd ingeruimd voor vragen uit de eigen dagelijkse praktijk. Het gaat om het eigen handelen.

Wat u verder nog moet weten …
Voorwaarde voor deelname: de cursist is werkzaam binnen een schoolorganisatie als onderwijsassistent.

Inschrijfformulier (svp gewenste cursusdata en plaats aangeven in het veld opmerkingen)

Plaatsen, data, en tijden schooljaar 2011-2012
S4500A  Arnhem        
29 november 2011, 17 januari, 14 februari 2012
13.00-16.00 uur
S4500B  Rotterdam   12 januari, 9 februari, 15 maart 2012  
09.30 - 12.30 uur

Kosten
€ 375,- per deelnemer, inclusief cursusmap

Groepsgrootte
Minimum aantal deelnemers is 8, maximum is 16

Inlichtingen
Cursusbureau
T    010 - 4071504
E   cursusbureau@cedgroep.nl

Gerelateerde links
  • CED-Groep
  • Postbus 8639
  • 3009 AP
  • Rotterdam
  • tel: 010 4071 599