sluit

Stuur door

NB: De ingevoerde informatie wordt NIET door ons bewaard voor commerciële doeleinden, maar uitsluitend gebruikt voor het versturen van dit mailtje.

Handelingsgericht werken voor intern begeleiders (S5117 )

Voor wie is de cursus bedoeld?
Intern (en ambulant) begeleiders po/so

Direct inschrijven

Waar gaat de cursus over?
U wilt het Handelingsgericht werken (HGW) nauwkeuriger gaan gebruiken? In deze cursus leert u in vier dagdelen hoe u het Handelingsgericht werken kunt toepassen binnen de essentiële momenten van de leerlingzorg, nl tijdens de groepsbespreking en de individuele leerlingbespreking.

Cursusinhoud
Tijdens deze cursus oefent u met het benoemen van onderwijsbehoeften. Daarnaast leert u welke betekenis HGW heeft in de bovenschoolse leerlingzorg en hoe dat zich verhoudt met het onderwijsaanbod dat op de school gegeven wordt. U krijgt de gelegenheid om een analyse te maken van datgene wat er al op uw school is, als het gaat om HGW en ook: wat er nog nodig is. Er wordt verkend en aangegeven waar de link ligt met datagestuurd en opbrengstgericht werken.

Wat u verder nog moet weten…
Deze cursus is vooral geschikt voor deelnemers die vrij nieuw en open staan ten opzichte van HGW. Maar het blijkt dat ook diegenen die al elementen toepassen, zoals de groepsbespreking en het groepsplan als basis voor de leerlingzorg, deze cursus waarderen als ‘slijpsteen” voor hun eigen praktijksituatie.

Inschrijfformulier

Data schooljaar 2011-2012
4 oktober, 1 november, 6 december 2011, 17 januari 2012

Tijd
9.30 - 12.30 uur

Plaats
CED-Groep, vestiging Rotterdam (vergadercentrum)

Kosten
€ 525,- per deelnemer

Groepsgrootte
Minimum aantal deelnemers is 10, maximum is 16

Inhoudelijke informatie en cursusleiding
Christine Goedhart
c.goedhart@cedgroep.nl
Wijnand Gijzen
w.gijzen@cedgroep.nl

  • CED-Groep
  • Postbus 8639
  • 3009 AP
  • Rotterdam
  • tel: 010 4071 599