VVE
Begeleiding en scholing
De professionals van de CED-Groep bieden begeleiding bij uiteenlopende VVE-programma’s voor scholen en kinderopvanginstellingen. U kunt op ons rekenen bij de invoering van programma's voor de totale ontwikkeling van het kind of van VVE-programma's die één of meerdere ontwikkelingsgebieden stimuleren.
Een grote verscheidenheid aan VVE-programma's
Wij geven trainingen voor de totaalprogramma’s Startblokken/Basisontwikkeling, Piramide, Kaleidoscoop en Ko-totaal. Ook programma's als Boekenpret, Ko heeft praatjes, Het Bas-project en Schatkist zijn in ons aanbod opgenomen. Scholen of instellingen die verdieping op een specifiek onderdeel wensen zoals de Taallijn VVE, Vversterk, de motorische ontwikkeling of ICT binnen de VVE-programma’s kunnen ook bij ons terecht.
Laat u informeren over de verschillende invoeringsvarianten
Wij bieden diverse invoeringsvarianten aan. Waaronder een oriëntatie in combinatie met een implementatieperiode en aansluitend verdiepingsmodulen.
Instroomgroepen
Voor nieuwe leerkrachten en pedagogisch medewerkers verzorgen wij instroomgroepen voor de verschillende concepten.
Pedagogisch handelen in kaart brengen
De CED-Groep ontwikkelde recent de PH-meter CED-Groep®. Dit instrument meet het pedagogisch handelen van leerkrachten en pedagogisch medewerkers. De PH-meter brengt de direct waarneembare omgeving en gedrag van professionals daarbinnen in kaart.
Er zijn verschillende uitvoeringen van de PH-meter ontwikkeld, waaronder een versie voor VVE en een versie voor de BSO.
Meer weten?
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Mireille David (m.david@cedgroep.nl) of lezen in onze folder.