BB 597

Over ons

De beste kansen voor ieder kind. Dat is wat stichting CED-Groep drijft. Samen met professionals in onderwijs, kinderopvang en gemeenten komen we al ruim een halve eeuw tot praktische oplossingen voor actuele vraagstukken. We ontwikkelen inspirerende leermiddelen en geven betekenisvolle professionalisering en effectieve begeleiding. We verbinden de kennis van professionals in het veld met onze brede expertise en innovatiekracht. Het resultaat? Hoge opbrengsten en duurzame impact op de ontwikkeling van kind en professional. Daar doen we het voor.

Medewerkers

Met 200 collega's verwezenlijken wij onze missie. De professionals van de CED-Groep werken in opdracht van uiteenlopende klanten: instellingen voor kinderopvang, scholen voor primair onderwijs, scholen voor speciaal onderwijs, scholen voor voortgezet onderwijs, het middelbaar beroepsonderwijs en de volwasseneneducatie. Wij werken intensief voor een groot aantal vve-instellingen (voor- en vroegschoolse educatie), schoolbesturen, gemeenten, WSNS-samenwerkingsverbanden (Weer Samen Naar School) en het Ministerie van Onderwijs. Meestal hebben we te maken met (school)leiders, teams, individuele leerkrachten, pedagogisch medewerkers of mensen met een specifieke functie, zoals intern begeleiders of zorgcoördinatoren.

Unit Speciaal Onderwijs

School begeleidt leerlingen naar een passende plek op de arbeidsmarkt, leert ze zelfstandig te wonen, bereidt hen voor op zinvolle vrijetijdsbesteding en stimuleert de doorstroom naar vervolgonderwijs. De specialisten van de CED-Groep buigen zich graag over jouw vragen. Al ruim 40 jaar staan onze adviseurs bekend als deskundige onderwijsondersteuners in heel Nederland.

BEELD 263

Kiska Frenken

Innovatie- en organisatieadviseur

0104071599

k.frenken@cedgroep.nl

BEELD 263

Cindy Slegers

Innovatie- en organisatieadviseur

0622367387

c.slegers@cedgroep.nl

BEELD 263

Carla Versteeg

Innovatie- en organisatieadviseur

0613251629

c.versteeg@cedgroep.nl

BEELD 263

Frank Teunissen

Innovatie- en organisatieadviseur

0612431158

f.teunissen@cedgroep.nl

BEELD 263

Ria van der Sar

Innovatie- en organisatieadviseur

0627347621

r.vandersar@cedgroep.nl

BEELD 263

Sabina Pot

Innovatie- en organisatieadviseur

0653531528

s.pot@cedgroep.nl

BEELD 263

Dunja ten Oort

Innovatie- en organisatieadviseur

0642084479

d.tenoort@cedgroep.nl

BEELD 263

Wilma Peulen

Innovatie- en organisatieadviseur

0651845202

w.peulen@cedgroep.nl

BEELD 263

Mariëtte Noordhof

Innovatie- en organisatieadviseur

0647950572

m.noordhof@cedgroep.nl

BEELD 263

Marloes Hoogendoorn

Innovatie- en organisatieadviseur

0612635615

m.hoogendoorn@cedgroep.nl

BEELD 263

Gerdien Griffioen

Innovatie- en organisatieadviseur

0612660882

g.griffioen@cedgroep.nl

BEELD 263

Ivonne van Eerd

Innovatie- en organisatieadviseur

0655745222

i.vaneerd@cedgroep.nl

BEELD 263

Ariane van Dijk

Innovatie- en organisatieadviseur

0622920610

a.vandijk@cedgroep.nl

BEELD 263

Dirk-Jan Begemann

Innovatie- en organisatieadviseur

0613251573

d.begemann@cedgroep.nl

BEELD 263

Hanke Geurts

Unitmanager

0638242635

h.geurts@cedgroep.nl