Onze parels
Op het gebied van ontwikkelen hebben we een veelzijdig portfolio. Om je een indruk te geven van ons werkterrein en onze aanpak presenteren we hieronder een aantal pareltjes waar we trots op zijn.
Wat kunnen wij?
In onze samenwerking stellen wij de vraag van de klant centraal. We luisteren wat er nodig is, verzamelen informatie over de context en de inhoud en stemmen dit voortdurend af met de klant. De ene keer is dat een lessenserie of leergang, de volgende keer een digitaal instrument, een strategische werkwijze voor directies of praktische tips voor leraren. Grofweg kunnen wij onze diensten onderverdelen in 3 categorieën: Laten ontwikkelen, leren ontwikkelen en kritische blik.
Kritische blik
Wil je dat je materiaal beoordeeld wordt? Onze ontwikkelaars denken graag met je mee. Heb je een specifieke vraag (Hoe kan ik het materiaal interactiever maken of hoe kan ik mijn materiaal beter laten aansluiten op de doelgroep of differentiëren?)