BB 597

Over ons

De beste kansen voor ieder kind. Dat is wat stichting CED-Groep drijft. Samen met professionals in onderwijs, kinderopvang en gemeenten komen we al ruim een halve eeuw tot praktische oplossingen voor actuele vraagstukken. We ontwikkelen inspirerende leermiddelen en geven betekenisvolle professionalisering en effectieve begeleiding. We verbinden de kennis van professionals in het veld met onze brede expertise en innovatiekracht. Het resultaat? Hoge opbrengsten en duurzame impact op de ontwikkeling van kind en professional. Daar doen we het voor.

Medewerkers

Met 200 collega's verwezenlijken wij onze missie. De professionals van de CED-Groep werken in opdracht van uiteenlopende klanten: instellingen voor kinderopvang, scholen voor primair onderwijs, scholen voor speciaal onderwijs, scholen voor voortgezet onderwijs, het middelbaar beroepsonderwijs en de volwasseneneducatie. Wij werken intensief voor een groot aantal vve-instellingen (voor- en vroegschoolse educatie), schoolbesturen, gemeenten, WSNS-samenwerkingsverbanden (Weer Samen Naar School) en het Ministerie van Onderwijs. Meestal hebben we te maken met (school)leiders, teams, individuele leerkrachten, pedagogisch medewerkers of mensen met een specifieke functie, zoals intern begeleiders of zorgcoördinatoren.

Unit Het Jonge Kind

Het Jonge Kind beweegt zich op het terrein van de kinderopvang, gastouders en buitenschoolse opvang. Ook zijn wij actief op het gebied van de voor- en vroegschoolse educatie. Onze adviseurs staan je graag te woord!

BEELD 263

Ester van den Boog

Senior Onderwijsadviseur (Onderwijskundige)

0628090615

e.vandenboog@cedgroep.nl

BEELD 263

Antonie Slijderink

Innovatie- & organisatieadviseur

0104071599

a.slijderink@cedgroep.nl

BEELD 263

Gusta Schreiner

Innovatie- & organisatieadviseur

0104071599

g.schreiner@cedgroep.nl

BEELD 263

Desiree van Reeuwijk

Innovatie- en organisatieadviseur (trainee)

0104071599

d.vanreeuwijk@cedgroep.nl

BEELD 263

Annelies van Oudheusden

Innovatie- en organisatieadviseur

0104071599

a.vanoudheusden@cedgroep.nl

BEELD 263

Anke Oomens

Innovatie- en organisatieadviseur

0104071599

a.oomens@cedgroep.nl

BEELD 263

Susanne de Kruif

Innovatie- en organisatieadviseur

0104071458

s.dekruif@cedgroep.nl

BEELD 263

Monique Jeurissen

Innovatie- en organisatieadviseur

0619806111

m.jeurissen@cedgroep.nl

BEELD 263

Ruth Heuvelman

Innovatie- en organisatieadviseur

0104071599

r.heuvelman@cedgroep.nl

BEELD 263

Silvana Herben

Innovatie- en organisatieadviseur

0615268979

s.herben@cedgroep.nl

BEELD 263

Els Groenewoud

Innovatie- en organisatieadviseur

0104071809

e.groenewoud@cedgroep.nl

BEELD 263

Ingrid Groenewegen

Innovatie- en organisatieadviseur

0104071599

i.groenewegen@cedgroep.nl

BEELD 263

Tanja Gerritsen

Innovatie- en organisatieadviseur

0104071736

t.gerritsen@cedgroep.nl

BEELD 263

Hilda Gebben

Innovatie- en organisatieadviseur

0618848303

h.gebben@cedgroep.nl

BEELD 263

Mireille David

Innovatie- en organisatieadviseur

0104071599

m.david@cedgroep.nl

BEELD 263

Thea Brejaart

Innovatie- en organisatieadviseur

0613258655

t.brejaart@cedgroep.nl

BEELD 263

Melissa Be

Innovatie- en organisatieadviseur

0630157753

m.be@cedgroep.nl

BEELD 263

Sietske Bakker

Innovatie- en organisatieadviseur

0646603221

s.bakker@cedgroep.nl

BEELD 263

Saskia van den Akker

Innovatie- en organisatieadviseur

0104071438

s.vandenakker@cedgroep.nl

BEELD 263

Anja de Rooij

Unitmanager Het Jonge Kind/VVE

0104071788

a.derooij@cedgroep.nl

Direct contact
contact